Arbonne - wegańska pielęgnacja w gabinecie beauty

„ZDROWY STYL ŻYCIA, KTÓRY WSPOMAGA UMYSŁ, CIAŁO I SKÓRĘ” 

Arbonne to marka, którą założył Petter Mørck w 1980 r. w Kalifornii. Nazwa marki wywodzi się od wioski w Szwajcarii i oznacza „Piękne Drzewo”. Twórcy tych kosmetyków wierzą w holistyczne podejście do piękna, zdrowia i dobrego samopoczucia, w którym patrzy się na człowieka całościowo, aby pomóc mu rozkwitać od wewnątrz i na zewnątrz. 

Filozofia dotycząca produktów dostrzega związek między zdrowszym umysłem, silniejszym ciałem i piękniejszą skórą. 

W 100% wegańskie i nietestowane na zwierzętach produkty. 

Są innowacyjni, ponieważ korzystają ze składników pochodzenia roślinnego, kierując się postępami naukowymi oraz badaniami klinicznymi, tak aby zachować najwyższe standardy bezpieczeństwa i zrównoważonego rozwoju. Współpracują z ekspertami medycyny holistycznej i społecznością, pracując nad nowymi produktami i szkoleniami. Zabiegi wykonywane na bazie produktów Arbonne w naszym gabinecie to:

  • Zabieg oczyszczająco – rewitalizujący
    Zabieg o działaniu oczyszczającym, detoksykującym, głęboko nawilżającym z efektem wygładzenia cery. W trakcie zabiegu wykorzystywane są kosmetyki Arbonne z ekskluzywnej serii AGEWELL do pielęgnacji cery dojrzałej oraz RESCUE&RENEW o działaniu oczyszczającym. Dodatkowo wykonujemy oczyszczanie peelingiem kawitacyjnym oraz masaż wałeczkiem z ametystu. 
  • Zabieg rewitalizacja, odnowa i lifting
    Zabieg o działaniu liftingująco – przeciwzmarszczkowym z efektem rozświetlenia cery. W trakcie zabiegu wykorzystywane są kosmetyki Arbonne z ekskluzywnej serii AGEWELL do pielęgnacji cery dojrzałej oraz regeneracyjnej linii RE9 ADVANCED. Dodatkowo wykonujemy liftingujący masaż ultradźwiękami oraz masaż wałeczkiem z ametystu.
  • Zabieg łagodząco – kojący
    Zabieg łagodzi, wycisza i wzmacnia skórę. W trakcie zabiegu wykorzystywane są kosmetyki Arbonne z łagodzącej serii SUPERCALM oraz żelowe maseczki pod oczy RE9 ADVANCED, które przynoszą uczucie ukojenia i ochłodzenia, pomagając poprawić wygląd zmęczonej i opuchniętej skóry pod oczami. Dodatkowo wykonujemy ultradźwięki pomagające wprowadzić głębiej produkty oraz masaż wałeczkiem z ametystu. 

Chcesz umówić się na wizytę?

lub

Uzupełnij swoje dane