O nas

Instytut FizjoEstetica to wyjątkowe miejsce, które tworzy zespół znakomitych ekspertów w zakresie fizjoterapii, uroginekologii oraz medycyny estetycznej. Jako jedyni w Pruszkowie posiadamy technologię INDIBA DEEP CARE – profesjonalny system, stosowany w najlepszych klinikach w Polsce.

Czym się zajmujemy?

W naszej codziennej praktyce zajmujemy się rehabilitacją, uroginekologią i nieinwazyjną medycyną estetyczną. W każdej z tych dziedzin stawiamy na holistyczne (kompleksowe) podejście w zakresie pomocy naszym Pacjentom. Zdrowie naszych pacjentów postrzegamy jako składową wielu elementów, z których żaden nie może być pominięty.

Jaki sprzęt wykorzystujemy?

Instytut Fizjoestetica wykorzystuje nowoczesny, a zarazem bardzo skuteczny sprzęt medycznym. Jako jedyni w Pruszkowie posiadamy także niezastąpioną w medycynie regeneracyjnej i przeciwbólowej innowacyjną technologię Indiba Deep Care. Dodatkowo znajdziecie Państwo u nas cały zakres fizykoterapii.

Indiba

Indiba Deep Care to niekwestionowany lider technologii medycyny regeneracyjnej i przeciwbólowej. Stosujemy ją w rehabilitacji, uroginekologii i medycynie estetycznej. Więcej informacji na temat tej technologii znajdziecie Państwo na stronie www.indiba.pl.

indiba

Chcesz umówić się na wizytę?

lub

Uzupełnij swoje dane